Aylık arşivler: Temmuz 2018

Astropay Kartı Neden Kullanmalıyım ?

İnternet dünyasında güvenilir alışveriş yapmak istiyor musunuz? Ödemenizin anlık olarak karşı tarafa ulaşmasını istiyor musunuz? Kişisel bilgilerinizi paylaşmadan güvenli bir şeklide harcamalar yapmak istiyor musunuz? Tüm bu soruların cevabı Astropay kart kullanarak çözülür.

Astropay kartı kullanmak için bir çok haklı sebebiniz vardır. Bugün milyonların ödeme yöntemi olarak Astropay kart kullanma sebeplerini şu maddelerle açıklayabiliriz:
1- Kişisel bilgiler internet dünyasında paylaşımı doğru olmayan bilgilerdir. Adresiniz, telefon numaranız, adınız, soyadınız, annenizin kızlık soyadı, kimlik numaranız ve kredi kartı bilgileriniz. Bu bilgiler birisinin eline geçtiği anda sizin adınıza iş yapabilir, hesabınızdaki parayı boşaltabilir. Bu yüzden internet dünyasında kişisel bilgilerinizi paylaşmadan harcama yapabileceğiniz tek kanal Astropay karttır.
2- Kart aidatı, kart ücreti, işletim ücreti gibi hiçbir ücret ödemeden karta sahip olabilirsiniz. Bugün kredi kartları farklı isim altında kullanıcılardan kart kullanım bedeli almaktadır. Astropay kart satın alırken sadece içine yüklediğiniz bakiyeyi ödersiniz. Ödeme dolar bazlıdır. Bu yüzden astropay fiyatları günlük olarak değişir.
3- Astropay kartlar 1 yıl sonunda otomatik iptal olur. Aynı zamanda bakiyenizi 1 yıl içinde ne zaman tüketirseniz bakiye biter bitmez kartınız iptal olur. Kredi kartını iptal ettirmek için çektiğiniz sıkıntıları düşünsenize. Karşınızda kartı iptal ettirmemek için laf ebeliği yapan müşteri temsilcileri var. Size sürekli kartın güzelliklerinden bahsedip sizi caydırmak isterler. Kartı iptal etmek için akla karayı seçersiniz.
4- Paran kadar harca felsefesi ile çalışır. Bu anlamda bilinçli harcamalar ancak Astropay kart ile mümkün olur. Paran bittimi harcama yapamazsın. Kredi kartında ise mantık daha çok sizi sömürme bazlı çalışır. Kartın içindeki bakiye sizin paranız gibi size harcama yaptırır. Ay sonu ekstre kesildiğinde bilinçsiz harcama yaptığınızı fark eder öderken zorlanırsınız. Hatta ödeyemez sürekli bankanın faiz hortumuna bağlanıp sömürülüp durursunuz.
5- Astropay kart ile ödemeleriniz anlık olarak karşı tarafın hesabına geçer. Hızlı bir alışveriş yaparsınız. Dijital rakamların güvenliğini sağladığınız sürece kimse sizin paranızı harcayamaz. Tek yapmanız gereken dikkatli olup rakamların güvenliğini sağlamaktır.

Astropay Kart Nasıl Satın Alınır?

Astropay Kart Nasıl Satın Alınır?

1- Güvenilir bir Astropay kart satış firması bulup firmanın canlı destek hattına bağlanın.
2- Güncel  Astropay kart fiyatlarını öğrenin.
3- Astropay kart firmasından ödeme yapacağınız banka hesap numaralarını isteyin.
4- Bankanıza girip hesap numarasına almak istediğiniz kart bedelini eksiksiz bir biçimde yatırın.
5- Açıklamaya güncel sürekli kullandığınız telefon numaranızı yazın. Kodlar telefon numaranıza mesajla geleceği için doğru numara girmelisiniz.
6- Gelen kodu not defterinize kayıt edin. Rakamları hiçbir şekilde kimse ile paylaşmayın. Rakamları unutmanız çaldırmanız durumunda firmadan geri astropay bedelini geri ödeme talep edemeyeceksiniz.
7- Harcarken de dijital rakamlarınızı sisteme kendiniz kayıt edin. Çevrimiçi market çalışanlarına kesinlikle kodunuzu vermeyin. Kodunuzu paylaşmanız durumunda kartınız artık güvenilir bir kart olmaktan çıkacaktır. Astropay kart alırken kartınızın güvenliğini mutlaka sağlamalısınız.

Astropay Kart Firması Nasıl Seçilir?

Astropay Kart Firması Nasıl Seçilir?Astropay firması seçerken dikkatli olmalısınız. İnternette güvenlik alışveriş yapayım derken merdiven altı paravan sitelerin kurbanı olup paranızı kaptırabilirsiniz. Astropay firmasının uzun yıllar hizmet ediyor olmasına dikkat edin. Referansları olup olmadığına hakkında şikayet açılıp açılmadığına iyi bakmalısınız. Aynı yerden sürekli alışveriş yapmak güven tazeler ve sürekli alışveriş yaptığınız için karşı tarafın gözünde sürekli müşteri olarak özel indirimler ve fiyatlarla astropay kartınızı alırsınız.

Astropay kart satan firmaları r10.net wmaraci.com gibi sosyal webmaster ağlarından bulabilirsiniz. Bu sitelerde uzun yıllar hizmet veren firmalar sizi dolandıramaz. Dolandırdıklarında forumdan atılacağını bildikleri için sürekli müşteri kazandıkları forumdan atılmak istemezler. Bu forumlarda dolandırıcılığa kesinlikle izin verilmez. Astropay firması bulunduğunuz şehirdeyse ve sürekli astropay kart almak zorunda kalıyorsanız firmayı adresinde görmek size güven verecektir.

Astropay Kart Nedir?

Astropay Kart Nedir?Astropay 2008 yılında faaliyete giren ön ödemeli sanal karttır. 16 haneli dijital rakamlardan oluşan bu kart dünyanın bir çok ülkesinde çevrim içi alışveriş merkezlerinde kullanılır.

Astropay kart güvenilir mi?
Astropay satın alırken sizden isim, soy isim gibi kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Ödemeyi havale ile yapıp kolayca sahip olabilirsiniz. Size verilen dijital rakamları kimse ile paylaşmadığınız sürece Astropay kartınızı birisinin kullanması mümkün değildir.

Astropay kart nasıl iptal edilir?
Astropay kart kullanım süresi 1 yıldır. 1 yılın sonunda kendi kendini imha eder. Bakiyeniz olsa bile 1 yılın sonunda kendiliğinden iptal olur. O yüzden bu süre zarfında mutlaka içindeki bakiye tüketilmesi gerekir.

Astropay kart nerede kullanılır?
Türkiye ve Çin başta olmak üzere birçok Latin Amerika ülkesinde aktif olarak kullanılır. Online oyunlarda, çevrimiçi alışveriş merkezlerinde ve birçok internet sitesinde kullanılır.

Astropay kart kredi kartı mıdır?
Astropay kredi kartı değildir. Kredi kartından farkı kredi kartında kartınızdan harcama yapar sonra ödeme yaparsınız. Astropay kart ise tam tersidir. Önceden ödeme yapar karta para yüklersiniz sonra harcama yaparsınız.

Astropay kart sanal kart mıdır?
Astropay kart bir sanal kart değildir. Çalışma prensibi sanal karta benzese de sanal kart değildir.

Astropay kart nasıl satın alınır?
Astropay kart satan bir çok firma vardır. Güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Paravan sitelere para kaptırmamanız adına referansı kuvvetli sitelerden almalısınız.

Astropay kart nasıl kullanılır?
Satın alma işleminden sonra size verilen 16 haneli kodu, son kullanma tarihini ve güvenlik numarasını bir yere kayıt etmelisiniz. Alışveriş yapacağınız yerde Astropay ile ödeme bölümüne girerek burada istenilen bilgileri girerek alışverişinizi yapabilirsiniz.

Astropay kart kullanmanın avantajları nelerdir?
Hızlı, güvenilir para harcama yöntemidir. Kişisel bilgilerinizi vermeden alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Kart 1 yılın sonunda kendiliğinden iptal olur.

Astropay kart fiyatları nelerdir?
Astropay kartlara para dolar olarak yüklenir. Günlük dolar dalgalanmasına bağlı olarak Astropay fiyatları gün geçtikçe değişir. Canlı destek hattımıza bağlanarak güncel Astropay fiyatlarını ve banka hesap numaramızı öğrenebilirsiniz.