Astropay Kart Nedir?

Astropay Kart Nedir?Astropay 2008 yılında faaliyete giren ön ödemeli sanal karttır. 16 haneli dijital rakamlardan oluşan bu kart dünyanın bir çok ülkesinde çevrim içi alışveriş merkezlerinde kullanılır.

Astropay kart güvenilir mi?
Astropay satın alırken sizden isim, soy isim gibi kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yoktur. Ödemeyi havale ile yapıp kolayca sahip olabilirsiniz. Size verilen dijital rakamları kimse ile paylaşmadığınız sürece Astropay kartınızı birisinin kullanması mümkün değildir.

Astropay kart nasıl iptal edilir?
Astropay kart kullanım süresi 1 yıldır. 1 yılın sonunda kendi kendini imha eder. Bakiyeniz olsa bile 1 yılın sonunda kendiliğinden iptal olur. O yüzden bu süre zarfında mutlaka içindeki bakiye tüketilmesi gerekir.

Astropay kart nerede kullanılır?
Türkiye ve Çin başta olmak üzere birçok Latin Amerika ülkesinde aktif olarak kullanılır. Online oyunlarda, çevrimiçi alışveriş merkezlerinde ve birçok internet sitesinde kullanılır.

Astropay kart kredi kartı mıdır?
Astropay kredi kartı değildir. Kredi kartından farkı kredi kartında kartınızdan harcama yapar sonra ödeme yaparsınız. Astropay kart ise tam tersidir. Önceden ödeme yapar karta para yüklersiniz sonra harcama yaparsınız.

Astropay kart sanal kart mıdır?
Astropay kart bir sanal kart değildir. Çalışma prensibi sanal karta benzese de sanal kart değildir.

Astropay kart nasıl satın alınır?
Astropay kart satan bir çok firma vardır. Güvenilir firmaları tercih etmelisiniz. Paravan sitelere para kaptırmamanız adına referansı kuvvetli sitelerden almalısınız.

Astropay kart nasıl kullanılır?
Satın alma işleminden sonra size verilen 16 haneli kodu, son kullanma tarihini ve güvenlik numarasını bir yere kayıt etmelisiniz. Alışveriş yapacağınız yerde Astropay ile ödeme bölümüne girerek burada istenilen bilgileri girerek alışverişinizi yapabilirsiniz.

Astropay kart kullanmanın avantajları nelerdir?
Hızlı, güvenilir para harcama yöntemidir. Kişisel bilgilerinizi vermeden alışveriş yapmanıza olanak sağlar. Kart 1 yılın sonunda kendiliğinden iptal olur.

Astropay kart fiyatları nelerdir?
Astropay kartlara para dolar olarak yüklenir. Günlük dolar dalgalanmasına bağlı olarak Astropay fiyatları gün geçtikçe değişir. Canlı destek hattımıza bağlanarak güncel Astropay fiyatlarını ve banka hesap numaramızı öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir